De 1950 Siaspeed schuurstrook P220 (100 x 147 mm) is ideaal voor het fijnschuren van laklagen, plamuur of primer vóór de eindafwerking. De fijne keramisch versterkte korrel garandeert een egaal schuurbeeld met minimale verstopping. Geschikt voor deltaschuurmachines bij precisiewerk op hout, kunststof of metaal.
Productdetails
• Afmeting: 100 x 147 mm in deltavorm, met 7 stofgaten voor afzuiging
• P220 keramisch aluminiumoxide op FSC-gecertificeerd papier met open coating
• Voorzien van stearaatlaag voor schoon schuren en lange standtijd
• Verpakt per 50 stuks, kleur paars voor snelle herkenning
Log in om prijzen te zien
Log in of maak een account aan als je nog niet bij ons bekend bent.
Artikelomschrijving
Specificaties
Deze schuurstrook meet 100 x 147 mm in deltavorm en bevat zeven stofgaten voor een goede stofafvoer. De P220 korrel bestaat uit halfedel aluminiumoxide, elektrostatisch open gecoat op FSC-gecertificeerd papier met volkunstharsbinding. De paarse kleur staat voor herkenbaarheid en langdurige prestaties. Verpakt per 50 stuks.
Gebruikswijze
Bevestig de strook op een deltaschuurmachine en werk met lichte druk voor het fijnschuren van oppervlakken, het verwijderen van lichte oneffenheden of het matteren van laklagen. Regelmatig wisselen voorkomt krassen en waarborgt een egale afwerking, klaar voor de volgende bewerkingsstap.
1950 Siaspeed schuurstrook Delta 100 x 147 mm P220 bestellen
Bestel de 1950 Siaspeed schuurstroken P220 per 50 stuks en ervaar een fijne, gelijkmatige schuurprestatie met betrouwbare resultaten op lak, plamuur en vulmiddel.
Product specificaties
Kenmerken
| Merk | Sia |
| EAN-code | 7611123250727 |
| Maat Schuurmateriaal | 100 x 147 mm |
| Toepassing Schuurmateriaal | Verf, lak en plamuur |
| Korrelgrofte | P220 |
| Verpakking | VDS |
| VerpakkingEancode | 7611123250734 |
| Verpakking Aantal | 18 |
| Advies Verkoopprijs | 35.76 |
Heb je hulp nodig of een vraag?
We zijn beschikbaar van maandag t/m vrijdag van 08:30 - 17:00.